• Со попуст
  • Неодамнешно
Покани патики за одење на жени Данско - удобно, дише со поддршка од лак - отпорна на дамки со лесна гумена надворешна плоча - чевли за одење перформанси одлично за здр

Покани патики за одење на жени Данско - удобно, дише со поддршка од лак - отпорна на дамки со лесна гумена надворешна плоча - чевли за одење

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Шишињата за вода што се упатуваат кон депониите се прават во 100% рециклирани полиестерски горе Направени во САД или увезени. Стил за привлекување очи : Чист и модерен дизајн се создава од рециклирана мрежа и текстил за одговорно извори и одржливо направени чевли за одење. Цел ден удобност : Отстранлив, енергетската враќање Ева стапало со подлога за апсорпција на шок од потпетици и предводник на предниот дел во контурниот облик на Данско Природен лак Плус е наш најудобно стапало. Долготрајно абење : Лесните, перничиња на Ева Мидал и лесна гума од гума се докажани издржливи благодарение на многу тестови за одење во нашата лабораторија и од независни тестери. Чевли за жени во Данско : Обезбедување на квалитетни обувки со легендарна удобност, чевлите Данско за жени ги избираат оние кои очекуваат модерен стил со целосна удобност каде и да ги носи денот. Направени во САД или увезени. Стил за привлекување очи : Чист и модерен дизајн се создава од рециклирана мрежа и текстил за одговорно извори и одржливо направени чевли за одење. Цел ден удобност : Отстранлив, енергетската враќање Ева стапало со подлога за апсорпција на шок од потпетици и предводник на предниот дел во контурниот облик на Данско Природен лак Плус е наш најудобно стапало.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата