• Со попуст
  • Неодамнешно
Almaree half zip pulverover omenените жени со долг ракав преголема џемпер на џемпер од патент со пад на облеката 2022 трендовски трендовски

Almaree half zip pulverover omenените жени со долг ракав преголема џемпер на џемпер од патент со пад на облеката 2022 трендовски

 
DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Материјал : Овој женски четвртина поштенски пуловер има висок квалитет на материјал, кој не е пилинг, нема бледнее, меко и пријателски за кожата. Лабава вклопување : Преголемата џемпер е погодна за какви било облици на телото, можете да одговарате на сè што сакате внатре, без да изгледате надуени, да ве чуваат топло во есен и зима. Дизајн : Половина патент на жени, лесни за облекување и полетување, дизајнот на вратот ги покажува вашите шармантни вратот и клавикулата, и секогаш на трендовски. Оваа женска маичка е најдобриот избор во вашата гардероба. Натпревар : женски четвртина поштенски пуловер - лесно се совпаѓа со панталони, фармерки, здолниште, џогери, џемпери, легинки за обичен трендовски изглед, а можете да одговарате на резервоарот, кошули, врвот на културата, елек внатре. посигурни и бидете шармантни во толпата. Повод : Ова дуксери за жени се погодни за случајно, работа, одмор, забава, секојдневно, канцеларија, тренингот, пролет, есен и зима. Без пилинг, нема бледнее ,. Мека и пријателска за кожата. Топло и отпорно на ветер. Моден дизајн, V вратот и поштенски нагоре. Погодно за сите типови на тело. Ова е есенска женска маичка со модерен дизајн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата