• Со попуст
  • Неодамнешно
Pumaенски стандард за жени BMW M Motorsport Essentials Logo Hoodie

Pumaенски стандард за жени BMW M Motorsport Essentials Logo Hoodie

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

66% памук, 34% полиестер Повлечете го затворањето. Опуштено вклопување. Направено со рециклирани влакна. Ребрести манжетни и лента за половината. - Опуштено класично вклопување - удобен стил на качулка - ребрести манжетни и лента за половината - брендирање на BMW Motorsport.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата