• Со попуст
  • Неодамнешно
Трчање на женски задникот за лифтови за лифт, силиконски тренингот на тренингот за тренингот за вежбање салата плен хулахопки компресија јога панталони

Трчање на женски задникот за лифтови за лифт, силиконски тренингот на тренингот за тренингот за вежбање салата плен хулахопки компресија

 
DEN 302.24

Количината на стоката
Това е достапна

75% најлон, 25% спандекс Еластично затворање. Машински миење на машини. Унапредување на вашите перформанси, има компресија во насочени области кои нежно ги измазнуваат и ги израмнуваат задните страни и нозете за женски, прекрасен изглед. Leating Legging Legging : Овој сензуален стил на влечење на нозе ќе ги изедначи и нозете и стомакот, додека насочената компресија создава драматична дефиниција под задниот дел, лентите за кревање на бум, дизајнирајте ја задната страна со невидливо држење околу задникот, работи како притисок, работи како притисок, работи како притисок Град нагоре за вашиот плен, обезбедувајќи малку лифт. Хелеги за компресија : Најголемата придобивка за користење на композитна ткаенина од 75%најлон/25%спандекс е тоа што спандексот му овозможува на нозете да се протегаат, особено важни кога донираат нозе, додека најлонот нуди поддршка за компресија и дишеност, за спорт, фитнес , салата, џогирање, јога, активности на отворено, тренингот, одење итн., Со брзи и екстремни движења. Доказ за сквоти : тренингот на задникот за затегнување тесна поддршка на секое движење, вклучувајќи сквотови, без пилиња, не-испреплетено, истегнување, без ограничување и без гледање, покрај тоа, разурнатиот дизајн на задник ефикасно, трчањето на девојчињата што трчаат девојки нудат најголема удобност, вклопување , перформанси и мода.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата