• Со попуст
  • Неодамнешно
Атлетски чорапи со атлетски чорапи на глуждот Ханес

Атлетски чорапи со атлетски чорапи на глуждот Ханес

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Спандекс Повлечете го затворањето. Мека богата со памук здив за удобност за ладење. Совет на спандекс обезбедува подобро вклопување. Плишано перничето на ногата го смирува секој чекор. Засилена сива потпетица и пети се спротивставуваат на абење и солза. Единици по пакет : 10. Повлечете го затворањето. Мека богата со памук здив за удобност за ладење. Совет на спандекс обезбедува подобро вклопување. Плишано перничето на ногата го смирува секој чекор. Засилена сива потпетица и пети се спротивставуваат на абење и солза. Единици по пакет : 10. Патот може да биде груб. Носете ги овие женски чорапи на Ханес за да ги направите малку измазнети.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата