• Со попуст
  • Неодамнешно
Coriresha Симпатична корална кадифе со долг ракав Шиба Ину куче дома облечена облека дуксер со дуксери со 3Д кучиња уво и опашка од кучиња…

Coriresha Симпатична корална кадифе со долг ракав Шиба Ину куче дома облечена облека дуксер со дуксери со 3Д кучиња уво и опашка од кучиња…

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Xxs : биста (cm) : 86 должина (cm) : 54 рамо (cm) : 41 ракав (cm) : 52 ; XS : биста (cm) : 90 должина (cm) : 56 рамо (cm) : 43 ракав (cm) : 54 ;. S : Bust (CM) : 94 должина (CM) : 58 рамо (CM) : 45 ракав (CM) : 56 ;. М : биста (cm) : 98 должина (cm) : 60 рамо (cm) : 47 ракав (cm) : 58 ;. L : биста (cm) : 102 должина (cm) : 62 рамо (cm) : 49 ракав (cm) 60 ;. XL : BUST (CM) : 106 должина (CM) : 64 рамо (CM) 51 ракав (CM) : 62. XXL : BUST (CM) : 110 должина (CM) : 66 рамо (CM) 53 ракав (CM) : 64. Бели веѓи, црни очи и црни нос - сите закрпи. Розови 3Д уши за кучиња за тен/црна верзија, бела за сива верзија, стојат исправено. Специјален материјал внатре за поддршка на аспираторот за одржување на формата. Аспиратор за влечење за да ве заштити од ладно време. Копчињата Snap го олеснуваат преземањето и исклучувањето. Копачки шепи за кучиња за црната верзија. Закрпи шепи за кучиња за тен и сива верзија. Ставете ги до вашето лице и земете селфи! Исто како и шоуто на нашите купувања. Kangеб на кенгур во предниот дел, можете да ги ставите вашите телефон, клучеви и пари во него. Можете исто така да ги ставите рацете во џеб за време на студените денови. Еластична манжетна и полите за да ве загреат. 3Д опашките од подуени кучиња го прават тоа. Да се ​​придружите во Cosplay или забава со пижами со ова кучиња кучиња. Двокреветна ткаенина од корални кадифени руно, чувајте се топло, се чувствувате меко и удобно ;. Живописен симпатичен хаски изглед худи, со нежни детали за шепи, очи, уши и опашка;. Два џебови во предниот дел;. Патент до дното, лесен за облекување и полетување;. Еластични ленти на манжетни и полите, ветерници и топло. Xxs : биста (cm) : 86 должина (cm) : 54 рамо (cm) : 41 ракав (cm) : 52 ;. XS : биста (cm) : 90 должина (cm) : 56 рамо (cm) : 43 ракав (cm) : 54 ;. S : Bust (CM) : 94 должина (CM) : 58 рамо (CM) : 45 ракав (CM) : 56 ;. М : биста (cm) : 98 должина (cm) : 60 рамо (cm) : 47 ракав (cm) : 58 ;. L : биста (cm) : 102 должина (cm) : 62 рамо (cm) : 49 ракав (cm) 60 ;. XL : BUST (CM) : 106 должина (CM) : 64 рамо (CM) 51 ракав (CM) : 62. Еднослоен корално руно ткаенина, чувајте топла, мека и удобна;. Дизајнот на наметката е пријателски расположен кон луѓето со различни облици на телото. Копчињата со јака и копчињата за полите можат да ве натераат да се движите лесно без проблеми. Исто така е ќебе, многу корисно кога се дремнува во климатизирани простории.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата