• Со попуст
  • Неодамнешно
Персит женски лесни џогери со џебови, високи половини брзо суво 4-насочен истегнување на пешачење за пешачење атлетски панталони

Персит женски лесни џогери со џебови, високи половини брзо суво 4-насочен истегнување на пешачење за пешачење атлетски панталони

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

75% најлон, 25% спандекс Лесен и брзо сушење : Супер лесен, брзо сушење, дишење помага да се избрише влагата и брзо да се исуши, помага да се одржи суво и ладно, удобно е да се носи во текот на целата година. Затворање на влечење. 4-насочно истегнување и не-гледање преку : четиринасочна ткаенина за истегнување Обезбедете максимална удобност додека вежбате и секојдневно носење. Не гледајте да се чувствувате сигурни во вежбање (не грижете се за ролни на стомакот или шоу за гаќички). Еластични манжетни за половината и манжетни за глуждот : Широката еластична лента за половината со влечење обезбедува удобно и прилагодливо вклопување. Дизајните на лабави зацрвени нозе се погодни за обични или атлетски. Функционални џебови : 2 странични џебови, 2 внатрешни џебови на Air Pods, 1 задниот џеб, кој може да го стави вашиот телефон и какви било основни работи кога вежбате. Елаборат за производство : Ергономското вклопување и одличното зашивање за удобно вклопување, особено обезбедува удобност на препоните. Поделбата на линијата на страната на панталоните ги прави панталоните погодни и за спортска облека и за секојдневно носење, додека ги одржувате нозете да изгледаат директно и тенки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата