• Со попуст
  • Неодамнешно
Натпревар за спортски градски градник жица без проблеми со лежиштето на јога градник за теретана за вежбање со активна облека со активна облека со отстранливи вло?

Натпревар за спортски градски градник жица без проблеми со лежиштето на јога градник за теретана за вежбање со активна облека

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлекување на затворање. Спортски градници за натпреварување се вклопуваат ситно, минимизирајќи го движењето на градите додека ви даваат форма и кревање. Овој градник за поддршка на двојни слоеви со широки удобни ленти за рамо обезбедува максимална заштита и удобност и е совршена за секоја активност на ниско и средно влијание. Карактеристики за отстранливи влошки, широка удобна градба на опсег и тркачки бек за да обезбедат голема поддршка и удобност, додека овозможуваат максимално движење на телото. Дише 72% најлон 23% полиестер 5% спандекс. Многу мека, истегната и удобна. Идеален спортски градник за секое активен тренинг или целодневно носење. Повлекување на затворање. Спортски градници за натпреварување се вклопуваат ситно, минимизирајќи го движењето на градите додека ви даваат форма и кревање. Овој градник за поддршка на двојни слоеви со широки удобни ленти за рамо обезбедува максимална заштита и удобност и е совршена за секоја активност на ниско и средно влијание. Карактеристики за отстранливи влошки, широка удобна градба на опсег и тркачки бек за да обезбедат голема поддршка и удобност, додека овозможуваат максимално движење на телото.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата