• Со попуст
  • Неодамнешно
Кошула за перформанси со кратки ракави со солен живот оаза

Кошула за перформанси со кратки ракави со солен живот оаза

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

88% полиестер, 12% спандекс Брзо суво и влага. УВ 30 заштита од сонце. Останете покриени и заштитени од сонцето во нашата оаза со кратки ракави за перформанси! Карактеристиките вклучуваат предни и задни отпечатоци од екранот, својства за влага за влага, УВ 30 заштита од сонце и мега мека ткаенина за брза реакција. Достапно во повеќе бои, оваа маица со солен живот е совршена перформанси за секојдневно носење и положување за време на времето на транзиција.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата