• Со попуст
  • Неодамнешно
Крава печати слабиот Beanie Cheme Hemo Hat Cancer Cancer Hoardle Cliated Chats Тенка трчање череп капа за ноќни часови за жени мажи

Крава печати слабиот Beanie Cheme Hemo Hat Cancer Cancer Hoardle Cliated Chats Тенка трчање череп капа за ноќни часови за жени мажи

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Еластично затворање. Материјал за миење. Материјал со висок квалитет : 100% полиестер, мека и удобна ткаенина, пријателска со кожата, дишење, влага за влага, микро еластично истегнување, лесен. Најдобар дизајн : Овие капачиња се одлични за опаѓање на косата или спиење за да ја прикријат косата или да ја заштитат главата, едноставен и шик стил е лесен за да одговара на вашите различни обични облеки, модата може да биде и удобна. Големина : една големина најмногу се вклопува.05inch ~ 23,6inch) Обемот на главата и комбинира многу истегнување со прицврстување. Рамна големина : должина : 11 инчи, ширина : 10,6 инчи. Повеќенаменски : Погоден за хемо, терапија, подароци на пациенти со карцином, трчање, искачување, пешачење, скијање, сноубординг или секојдневно носење. Најдобри подароци : Идеалниот подарок за мажи, жени, момчиња и девојчиња, како подароци за празници, Божиќни подароци, подароци за Денот на благодарноста, подароци за Ноќта на вештерките. Лесно за чистење : Се препорачува миење на рацете. Нежно машинско миење, не бели. Изведба на производи : Ткаенината е мека и удобна, дизајнот на двојниот слој не чувствува топлина кога се носи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата