• Со попуст
  • Неодамнешно
Ningmengfengенски спортски спортови костуми со 2 парчиња хеланки и спортски врвни поставени џогирање спорт спортска јога облека спортска облека

Ningmengfengенски спортски спортови костуми со 2 парчиња хеланки и спортски врвни поставени џогирање спорт спортска јога облека

 
DEN 1424.80

Количината на стоката
Това е достапна

[Забелешка] : Ве молиме, погледнете ги информациите за големината што ги даваме пред да ги набавиме Нашите костуми за јога се изработени од супер затегната ткаенина, доколку имате големи гради/силни раце, изберете една големина нагоре. [Професионална јога облека поставена за жени] : Ткаенината на сетот за спортска облека е дише и брзо сушење. Екстремно дишениот и материјалниот материјал за кожата обезбедува удобно вклопување за време на тренингот. Ткаенината е мека и удобно исечена, така што удобно се вклопува удобно . [Спортски врв] : Направено од ткаенина со висока еластичност, спортскиот костум е пресечен за да биде удобен и ласкав вашата фигура. Врвот има дупки за палецот за да ги задржи ракавите на место за време на вежбање и да ги заштити рацете. [Heighiped Heabgings] : Високиот дел од половината на панталоните за тренингот може да промовира подобрување на абдоменот и колковите, со удобно вклопување што одговара на кривините на вашето тело. Пошироката еластична лента за половината спречува панталони да паднат, ги прави колковите Погледнете поцелосно и ви дава секси и привлечен изглед. [За повеќе наврати и сезони] : Тракарот се состои од спортски врвни и спортски панталони. Долгите ракави се погодни за пролет, летни и есенски спорт. спорт, фитнес, трчање, бадминтон, тенис, пешачење, возење велосипед, бокс, итн. Оружје Ве молиме изберете една големина нагоре. [Професионална јога облека поставена за жени] : Ткаенината на сетот за спортска облека е дише и брзо сушење. Екстремно дишениот и материјалниот материјал за кожата обезбедува удобно вклопување за време на тренингот. Ткаенината е мека и удобно исечена, така што удобно се вклопува удобно . [Спортски врв] : Направено од ткаенина со висока еластичност, спортскиот костум е пресечен за да биде удобен и ласкав вашата фигура. Врвот има дупки за палецот за да ги задржи ракавите на место за време на вежбање и да ги заштити рацете. [Heighiped Heabgings] : Високиот дел од половината на панталоните за тренингот може да промовира подобрување на абдоменот и колковите, со удобно вклопување што одговара на кривините на вашето тело.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата