• Со попуст
  • Неодамнешно
Womenените Божиќно џемпер леопард Божиќно печатење блуза Смешна буква графичка врвна маица со долги ракави, пулвер, палење на кошула

Womenените Божиќно џемпер леопард Божиќно печатење блуза Смешна буква графичка врвна маица со долги ракави, пулвер, палење на кошула

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

1Сепер симпатична карирана графичка кошула од дрво. Смешен Божиќен Божиќ Зимски подарок, Божиќна кошула е одличен подарок за тоа кој ја сака зимата. Среќна Божиќна семејна забава Божиќна идеја за подароци за мажи за мажи жени деца тато мама ќерки момчиња. Среќна Божиќна кошула, Забави букви за печатење, врвови за бејзбол со долг ракав. Само ставете го во кој било вид на дното што сакате да ги носите - панталони за јога, шорцеви од џин, бели шорцеви, итн. Поставете обичен, но сепак стилски изглед.Над/машина измијте ладна вода, сув рамен, а не белило. Мешавина од памук. Повлечете го затворањето. Материјал : Мешавина од памук/полиестер, оваа џемпер изработена од висококвалитетно, многу меко и удобно за носење. Карактеристики : Среќна Божиќна маичка, букви печатени врвови, маица со долги ракави, маички од вратот, лабава лесен стил на обичен стил на пулвер. Повод : Совршен за Божиќ, Денот на благодарноста, забавата, секојдневната облека, работата, училиштето, на отворено. Одличен подарок за роденден, годишнина, дипломирање, Денот на вinesубените, Божиќ, Денот на мајките, Денот на благодарноста, Велигден, итн. Забелешка : Ве молиме, проверете ги деталите за големината во делот за фотографии на производи или описот. Оваа книга вибрата боја може да биде малку поинаква поради мониторот. Мешавина од памук. Повлечете го затворањето. Материјал : Мешавина од памук/полиестер, оваа џемпер изработена од висококвалитетно, многу меко и удобно за носење. Карактеристики : Среќна Божиќна маичка, букви печатени врвови, маица со долги ракави, маички од вратот, лабава лесен стил на обичен стил на пулвер. Повод : Совршен за Божиќ, Денот на благодарноста, забавата, секојдневната облека, работата, училиштето, на отворено. Одличен подарок за роденден, годишнина, дипломирање, Денот на вinesубените, Божиќ, Денот на мајките, Денот на благодарноста, Велигден, итн. Забелешка : Ве молиме, проверете ги деталите за големината во делот за фотографии на производи или описот. Оваа книга вибрата боја може да биде малку поинаква поради мониторот. Пол : жени, дами, девојче, женско, тинејџер. Стил : Обичен, лабав фитинг, мода. Материјал : Пријателска за кожа и лесна ткаенина. Меко дишење и удобно за носење. Карактеристики : Среќна Божиќна маичка, лесна, весела Божиќна буква, џемпер со долги ракави, симпатична Божиќна чамец врат лежерна лабава пуловер.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата