• Со попуст
  • Неодамнешно
Кокомо душа женски бејзбол мама капа | Бејзбол мама капа | Baseубовна капа на бејзбол | Бејзбол мајка 204 темно сива боја

Кокомо душа женски бејзбол мама капа | Бејзбол мама капа | Baseубовна капа на бејзбол | Бејзбол мајка 204 темно сива боја

 
DEN 351.84

Количината на стоката
Това е достапна

100% памук Затворање на привремено. Само миење на рацете. Одличен материјал за вклопување-премиум-Нашите темно сиви камиони за камиони се изработени од дише 50% премиум памук и 50% полиестер. Задниот дел од капа е ткаенина мрежа за дополнителна дишење. Нашите капи имаат неструктурирана круна со низок профил со 6 панели. Затворањето на пластичното затворање е прилагодливо, така што ќе можете да го промените во посакуваната големина. Многу густа, цврста заоблена сметка што нема лесно да ја изгуби формата. Нашите капи обезбедуваат опуштено секојдневно вклопување. Дупка за конска опашка во задниот дел. Најмногу се вклопува една големина- нашите капачиња се стандардна големина и најмногу се вклопуваат со една големина. Прилагодливиот Snap назад го олеснува прилагодувањето на главата. 3Д извезено - гроздобер дизајн - нашите капачиња се темно сиви во боја што ќе оди со скоро било што. Тие исто така имаат високо квалитетно 3 D вез на предната страна. Потресен стил на гроздобер. Закривената сметка и неструктурираниот дизајн со низок профил обезбедуваат опуштено вклопување што прави одлична капа за секојдневно носење. Дизајнирано и спакувано во САД. Одличен поглед- од трчање работи, одење, вежбање, активности на отворено, игри со бејзбол, голф, нашите капи се совршени за секојдневно носење. Имате лош ден за коса? Ве покриваме. Фатете ја шапката што има симпатичен експресивен дизајн за да ја покажете вашата личност. Совршено за топли сончеви денови за да ја одржите главата ладна. Одлична ставка за подароци - Секој сака капа, особено оној со симпатичен дизајн на предната страна. Одличен материјал за вклопување-премиум-Нашите темно сиви камиони за камиони се изработени од дише 50% премиум памук и 50% полиестер. Задниот дел од капа е ткаенина мрежа за дополнителна дишење. Нашите капи имаат неструктурирана круна со низок профил со 6 панели. Затворањето на пластичното затворање е прилагодливо, така што ќе можете да го промените во посакуваната големина. Многу густа, цврста заоблена сметка што нема лесно да ја изгуби формата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата