• Со попуст
  • Неодамнешно
Qqlong кожа затворена пети латинска сала за танцување чевли жени ликови чевли Танго вежбајте пумпи за танцување, dyzphrd

Qqlong кожа затворена пети латинска сала за танцување чевли жени ликови чевли Танго вежбајте пумпи за танцување, dyzphrd

 
DEN 555.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме, измерете ја должината и ширината на нозете пред да поставите нарачка, а потоа повикајте се на нашата табела со големина за да ја одредите големината на чевлите Ако не знаете како да изберете, слободно контактирајте не. Мерки на платформата приближно . Некои бои се достапни ФБА, додека останатите ги исполнуваат трговецот што вообичаената брзина е 8-15 дена (САД, Велика Британија, Калифорнија, итн. Ве молиме измерете ја должината и ширината на нозете пред да ги поставите нарачка, а потоа повикајте се на нашата табела со големина за да ја одредите големината на чевлите. Ако не знаете како да изберете, ве молиме слободно контактирајте не. Платформата мери приближно . Некои бои се достапни ФБА, додека останатите ги исполнуваат трговецот што вообичаената брзина е 8-15 дена (САД, Велика Британија, Калифорнија, итн. е посветена на правење високо квалитетни и економски чевли за танцување за дами, мажи и деца. Ние нудиме чевли за танцување со многу економска цена и исто така нудиме прилагодена услуга. Можете да промените различна висина на потпетиците со 1,38 инчи (3,5 см), 2 инчи (5,5 см) и 2,76 инчи (7 см).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата