• Со попуст
  • Неодамнешно
Компанија за кошула Тренц Кристијан Везена вкрстена капа

Компанија за кошула Тренц Кристијан Везена вкрстена капа

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

34% памук/66% полиестер Направени во САД и увезени. Затворање на привремено. Вкрстено вез : Покажете ја својата вера со оваа стилска капа за камионџии во која има везен крст од левата страна. Крстот е универзален симбол на христијанството, претставувајќи ја жртвата на Исус Христос и надежта и спасението што доаѓа преку Неговата смрт и воскресение. Оваа христијанска капа не е само модерен додаток, туку и моќна изјава за вера. Капчиња за компанијата за кошули Тренц : Оваа капа е совршена за релаксирачки викенди на езерото, пешачки патувања во планините, скари во задниот двор или дневните работи околу родниот град. Чувајте ги очите заштитени од сончевите зраци додека барате летајте и ја покажувате гордоста за вашиот Господ и Спасител. Сите капи се или пацифички капаци или капачиња на Ричардсон. Една големина одговара на сите со прилагодлива лента за прицврстување. 47% памук/ 28% најлон/ 25% полиестер. Везење : Нашите професионални везови се мајстори на детали. Секоја капа е вообичаена извезена токму тука во САД. Ние користиме најсовремена опрема за да се осигураме дека секоја шапка што ја објавуваме е со највисок квалитет. Капики за камиони : Оваа капа за камионџии е дизајнирана со класична мрежа назад, овозможувајќи дишење и удобност дури и за време на најтопли денови. Затворањето на прицврстувањето обезбедува безбедно и прилагодливо вклопување за секоја големина на главата. Шапката е изработена од висококвалитетни материјали, со трајна и цврста конструкција што е изградена за да трае. Христијанска облека : Нашата христијанска линија на производи вклучува широк спектар на облека и додатоци за целото семејство. Нашата линија за облека има маици, дуксери, јакни и капи кои се дизајнирани со инспиративни пораки и христијански симболи. Секој производ е внимателно направен за да промовира позитивна порака на вера и надеж. Секоја ставка е дизајнирана со уникатна христијанска порака или симбол, служејќи како постојан потсетник за верата на носителот. 34% памук/66% полиестер. Направени во САД и увезени. Затворање на привремено. Вкрстено вез : Покажете ја својата вера со оваа стилска капа за камионџии во која има везен крст од левата страна. Крстот е универзален симбол на христијанството, претставувајќи ја жртвата на Исус Христос и надежта и спасението што доаѓа преку Неговата смрт и воскресение. Оваа христијанска капа не е само модерен додаток, туку и моќна изјава за вера. Капчиња за компанијата за кошули Тренц : Оваа капа е совршена за релаксирачки викенди на езерото, пешачки патувања во планините, скари во задниот двор или дневните работи околу родниот град.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата