• Со попуст
  • Неодамнешно
UV Skinz UPF 50+ Classенски класичен пливање Jammerz

UV Skinz UPF 50+ Classенски класичен пливање Jammerz

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Еластично затворање. Целосно наредени - Jammerz се целосно наредени за скромност и зголемена удобност. Опуштено вклопување - Опуштеното вклопување на Jammerz овозможува целосен опсег на движење и неограничена удобност. Детали за детали - прилагодливи детали за руширање додава стил и ја зголемува функцијата. Отпорен на хлор и солена вода - специјално третирани за да се спротивстават на штетите за да ве задржат заштитени сезона по сезона. Сертифициран UPF 50+-Сертифициран од трета страна да блокира 98% од суровите зраци на Сонцето Ува и УВБ, давајќи ви цел ден мир на умот на сонцето. Еластично затворање. Целосно наредени - Jammerz се целосно наредени за скромност и зголемена удобност. Опуштено вклопување - Опуштеното вклопување на Jammerz овозможува целосен опсег на движење и неограничена удобност. Детали за детали - прилагодливи детали за руширање додава стил и ја зголемува функцијата. Отпорен на хлор и солена вода - специјално третирани за да се спротивстават на штетите за да ве задржат заштитени сезона по сезона.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата