• Со попуст
  • Неодамнешно
ЛУР 3 Пакувања Метални Очила За Читање + 3 Пакувања Полу-очила За Читање Без обрач

ЛУР 3 Пакувања Метални Очила За Читање + 3 Пакувања Полу-очила За Читање Без обрач

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

●КУПЕТЕ 1 ЗЕМЕТЕ 6 ПАКУВАЊА : овој комплет доаѓа во 3 пакувања метални очила за читање со 2,00 и 3 пакувања полу-очила за читање без обрач со 2,00, што е најдобриот избор за вашиот модерен живот Quacking ВКЛУЧУВА : 6 Пакувања очила за читање/ 6 пакување платнени кеси. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНА РАМКА● : рамката на читателите НА ЛУР е изработена од висококвалитетен компјутер и метален материјал, кој има стилски дизајн за да изгледате професионално и модерно додека работите или читате. ③АКРИЛНА ЛЕЌА ЛУР● : леќата НА ЛУР се со висока преносливост, против гребење и антирефлектирачки, што ќе ги заштити вашите очи и ќе даде вистински вид. ①90 ДЕНА' ЗАГАРАНТИРАНА : лур читач очила нудат 90 дена на гаранција. Секое прашање или проблем, ве молиме контактирајте не .Ние ќе се обидеме најдобро да го решиме. ●КУПЕТЕ 1 ЗЕМЕТЕ 6 ПАКУВАЊА : овој комплет доаѓа во 3 пакувања метални очила за читање со 2,00 и 3 пакувања полу-очила за читање без обрач со 2,00, што е најдобриот избор за вашиот модерен живот. Quacking ВКЛУЧУВА : 6 Пакувања очила за читање/ 6 пакување платнени кеси. ●ВИСОКОКВАЛИТЕТНА РАМКА● : рамката на читателите НА ЛУР е изработена од висококвалитетен компјутер и метален материјал, кој има стилски дизајн за да изгледате професионално и модерно додека работите или читате. ③АКРИЛНА ЛЕЌА ЛУР● : леќата НА ЛУР се со висока преносливост, против гребење и антирефлектирачки, што ќе ги заштити вашите очи и ќе даде вистински вид. ①90 ДЕНА' ЗАГАРАНТИРАНА : лур читач очила нудат 90 дена на гаранција.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата