• Со попуст
  • Неодамнешно
GTSY 4 пакувања Окружни очила за читање на сина светлина за жени - дами преголеми читатели на компјутер

GTSY 4 пакувања Окружни очила за читање на сина светлина за жени - дами преголеми читатели на компјутер

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Пластична рамка Ширина на леќи : 2 инчи. Висина на леќи : 1,73 инчи. Мост : 0,51 инчи. АРМ : 5,31 инчи. Филтрирајте ги сините светлосни очила - GTSY сина светлина за блокирање на очила за читање жени, со заштита од UV400, ви помагаат да одолеете на 100% штетно сино -зраци, да ја намалите непријатноста од гледање телевизија, користење телефони и дигитални уреди; Намалете го сјајот, заморот, главоболката, напрегањето на очите и сувото око, заштитете го вашиот вид и ви помагаат подобро да спиете. Yellowолти затемнети леќи - GTSY сини светлосни очила, со мулти слој сино -филтер -облога се многу поефикасни од другите очила со сина светлина. Нашите очила ја филтрираат сината светлина додека ви дозволуваат јасно да видите. Читатели на кружни компјутери - Нашите очила за блокирање на сина светлина со ретро, ​​кои немаат притисок врз носот додека читате. Нашите леќи на очилата за читање се со преостаната обвивка за гребење и можат да се користат долго време без гребење. 4 пара по одлична цена - пакет со вредности од 4 женски компјутерски читатели очила за одлична цена! Одлично за дома, канцеларија или употреба во кревет. Чувајте пар на вашата работна маса, во вашата торба и во омилените места за читање. Висококвалитетна услуга по продажба-ние придаваме големо значење на искуството по продажбата на клиентот. Во секое време, ако не сте задоволни со вашите читатели, ќе понудиме целосна наплата или замена. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ние ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем сè додека не бидете задоволни. Немате ризик да пробате!. Пластична рамка. Ширина на леќи : 2 инчи. Висина на леќи : 1,73 инчи. Мост : 0,51 инчи. АРМ : 5,31 инчи. Филтрирајте ги сините светлосни очила - GTSY сина светлина за блокирање на очила за читање жени, со заштита од UV400, ви помагаат да одолеете на 100% штетно сино -зраци, да ја намалите непријатноста од гледање телевизија, користење телефони и дигитални уреди; Намалете го сјајот, заморот, главоболката, напрегањето на очите и сувото око, заштитете го вашиот вид и ви помагаат подобро да спиете.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата