• Со попуст
  • Неодамнешно
Преносен интелигентен интелигентен интелигентен интелигентен проектор со висока дефиниција, светла светлосна изворна опрема за далечинска канцеларија опрема

Преносен интелигентен интелигентен интелигентен интелигентен проектор со висока дефиниција, светла светлосна изворна опрема за далечинска канцеларија

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Проекторот во овој став со светла светлина во текот на денот и да има добро искуство за гледање Стаклени леќи со висока пренесување, чиста слика, а не виртуелен фокус. Вграден независен звучник, чиста височина, длабок бас, совршена репродукција на звук. Корекција на клучот, флексибилен дисплеј ± 20 °. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа (овој производ не е сопруга за безжична врска). Проекторот во овој став со светла светлина во текот на денот и да има добро искуство за гледање. Стаклени леќи со висока пренесување, чиста слика, а не виртуелен фокус. Вграден независен звучник, чиста височина, длабок бас, совршена репродукција на звук. Корекција на клучот, флексибилен дисплеј ± 20 °. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа (овој производ не е сопруга за безжична врска). Големина : 222 * 165 * 87 MMPRODUCT Тежина : 1,5kgaspect Сооднос : 16 : 9 Adjustment : Рачно фокусирање Големина на фокусирање : 30-180 инчеспроекција Растојание : 1 M-3 MResolution : 1281 2 композитен интерфејс Avoutput : 3,5мм приклучок за слушалки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата