• Со попуст
  • Неодамнешно
Друг избор непречен тренинг сетови за жени 2 парчиња облеки прилагодливи спортови градник и велосипедист салата за кратки јога салата

Друг избор непречен тренинг сетови за жени 2 парчиња облеки прилагодливи спортови градник и велосипедист салата за кратки јога салата

 
DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

60% најлон, 35% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето. 【Удобно и не-гледање преку материјал】 Womenенски тренинг јога сет е изработен од удобно и не-гледање преку ткаенина, која е мека, пријателска за кожата и дише. Сетот за тренингот Решете го видете преку проблеми. Средно густо и влага за губење, ткаенината има силна способност да апсорбира пот, да ја ослободи кожата од лепливото чувство предизвикано од потење за време на вежбање за да ве одржи суво. Option 2 парчиња јога облека за жени】 Womenенски тренинг јога облека со 2 парчиња, комбинацијата на градник и шорцеви може слободно да се совпаѓа со друга облека. Покажете го овој сет на различни модерни начини, совпаѓајте го со маици за обичен изглед, совпаѓајте го со спортска јакна за атлетски изглед и совпаѓајте со здолниште за шик изглед, различен избор што ви овозможува да доживеете повеќе модни стилови. Sports Спортски градник со поставен град】 Спортскиот градник е со отстранливи ленти и прилагодливи ленти, за да можете слободно да се движите како што сакате. И, исто така ви даваме дополнителен пар влошки во градите, вградениот градник сунѓер може да обезбеди поддршка за градите за време каква било вежба. Ребрестата лента за ребрести обезбедува безбедно вклопување, што ви дава доверба и поддршка за какво било тренингот. Достапно во најразлични бои, овој сет на јога -шорцеви може лесно да се совпадне за секојдневно носење. Shortsични шорцеви со велосипед со високи половини】 Високи затегнати велосипедисти шорцеви со поголема лента за половината можат да ја гушкаат стомакот, што ве прави да изгледате многу слабеење и без да се чувствувате рестриктивно. , обезбедувајќи ви пријатно и слободно движење. 【Прилики】 Womenените тренингот сет 2 парчиња се погодни за спортска сала, спорт на отворено и секојдневно слободно време, сет за тренинзи за вежбање е погоден за спорт, јога, фитнес, салата, одење, велосипедизам, куглање, тенис и секаков вид вежба или дневна употреба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата