• Со попуст
  • Неодамнешно
Маица за пешачење за национални паркови Анбекн смешна планинска кампување маица кратки ракави за обични патнички кошули

Маица за пешачење за национални паркови Анбекн смешна планинска кампување маица кратки ракави за обични патнички кошули

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Мешавина од памук Повлечете го затворањето. Материјал : пешачките кошули за жени се направени од мешавина од памук. Оваа надворешна кошула за жени е мека, дише, удобна и пријателска за кожата за носење. Функција : Национален парк планински графички маички, кошули за пешачење со кратки ракави за жени , женски маици памук лабава, мека и удобна, лесна за чистење и не избледени, погодни за секојдневно носење. Повод : надворешни кошули за жени се совршени за трчање, пешачење, патување, кампување, одмор за одмор, роденден, забава и тренинг. Како одличен подарок за семејството, пријателите и наставниците. Натпревар : Лесно е да се спарите со омилените слаби фармерки, хеланки, тексас шорцеви или чизми. Носете ја оваа кошула за кампување за жените да се дружат ќе ви го направи денот повеќе!. Забелешка : 1 парчиња кошула за пешачење. Предложете да се измие рака/машина со ладна вода, не чистете, суво рамно. Погледнете ја сликата со големина лево пред да поставите нарачка!. Мешавина од памук. Повлечете го затворањето. Материјал : пешачките кошули за жени се направени од мешавина од памук. Оваа надворешна кошула за жени е мека, дише, удобна и пријателска за кожата за носење. Функција : Национален парк планински графички маички, кошули за пешачење со кратки ракави за жени , женски маици памук лабава, мека и удобна, лесна за чистење и не избледени, погодни за секојдневно носење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата