• Со попуст
  • Неодамнешно
3COM Corp 50FT Ultra Low Loss Antenna

3COM Corp 50FT Ultra Low Loss Antenna

 
DEN 2108.00

Количината на стоката
Това е достапна

3 COM ULTRA LOW LOSS ANTENNA CABLE - 50 FT - 1 X SMA, 1 X N-TYPE - CABLE Works with the following models : 3 COM 3 CRWE725075 A, 3 COM 3 CRWE776075-US, 3 COM 3 CRWE825075 A. 3 COM 3 CRWE825075 A-ME, 3 COM 3 CRWE825075 ATAA, 3 COM 3 CRWE825075 ATAA-US, 3 COM 3crwe875075a. 3 COM (3 CWE582) 3 CWE48150ft Ultra Low Loss Antenna Cable.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата