• Со попуст
  • Неодамнешно
Лумберг Автоматизација Асб 4/Лер 5-4-328/15 М 4 Порта, М12 Активатор Асб 4/Лер 5-4-328/15 М

Лумберг Автоматизација Асб 4/Лер 5-4-328/15 М 4 Порта, М12 Активатор Асб 4/Лер 5-4-328/15 М

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Тежина : 3,83 фунти Димензии на производот : 11. Состојба : Користени-Како Нови. Lumberg Автоматизација Asb 4/Led 5-4-328/15 M 4 Порта, M12 Активатор/Сензор Дистрибуција Блок, Со Led Операции И Функција Индикатор, 1 Сигнал.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата