• Со попуст
  • Неодамнешно
Х - DREE Диск Тип 12W Чисто Бело 24 SMD 5730 LED Рефлектор Алуминиум База Плоча(Типо де диско 12W Чисто Бело 24 SMD 5730 LED Рефлектор База плака де алуминио

Х - DREE Диск Тип 12W Чисто Бело 24 SMD 5730 LED Рефлектор Алуминиум База Плоча(Типо де диско 12W Чисто Бело 24 SMD 5730 LED Рефлектор

 
DEN 129.12

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производот : Ледалуминиум База;ЛЕР Тип : СМД 5730; Светла Боја : Чиста Бела Количина на светлина : 24;Прозрачна : 1200 LM;Моќност : 12 W. Температура На Бојата : 6500 K;Струја : 240-260m A. Материјал : Електронски Делови, Алуминиум;Основен Дијаметар : 89,5 мм/3,5"(Материјал : Компоненти електроникос, Алуминио; дијаметро де ла база : 89,5 мм / 3,5' '. Нето Тежина : 20гр; Содржина На Пакетот : 1 х Ледалуминиумска Основа (Пезос нето : 20 г; Контенидо дел пакет : 1 Х База ЛЕД де алуминио. Тип на диск 12w Чисто Бело 24 SMD 5730 LED Рефлектор Алуминиумска Основна Плоча Ова е лед алуминиумска плоча за таванско светло,осветлување, светло на самото место итн.ЛЕР СО голема Моќност ,заштеда на енергија, многу ниско генерирање топлина.Ниска потрошувачка, висока осветленост.Специјално за внатрешни работи lighting.In процесот на користење треба да го има модулот за ладење. Ако е инсталиран во топката меур или цевка што се користи во школка на светилката, електричната струја не смее да надмине 300 ма. Инаку Сијалицата Ќе Се Скрши. Опис Во spanistipo de disco 12w Чисто Бело 24 SMD 5730 LED Рефлектор База placa de aluminionombre de producto : База de ALUMINIO LED; Tipo DE LED : SMD 5730; Боја де луз : БЛАН-О пурокантидад де луз : 24; Луминосо : 1200 LM; Потенсија : 12wtemperatura de боја : 6500 K; кориенте : 240-260маматеријал : компоненти ЕЛЕКТРОНИКОС, Алуминио; дијаметро де ла база : 89,5 мм / 3,5' 'Пезос НЕТО : 20 гр; контенидо дел пакет : 1 х база лед де алуминио.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата