• Со попуст
  • Неодамнешно
Lse Осветлување Господар Вода MWC-7 MWC-E7 Ster-L-RAY 05-1517A-R G15. 5T5VH/2PDIAG/SE

Lse Осветлување Господар Вода MWC-7 MWC-E7 Ster-L-RAY 05-1517A-R G15. 5T5VH/2PDIAG/SE

 
DEN 752.00

Количината на стоката
Това е достапна

Марка : LSE Осветлување-EPA Est Моќност : 16в-Тип На Сијалица : Ултравиолетово Гермицидно УВ. База : 2p Diag (Еден Крај 2pin) - Должина : 12.36" (314mm); Тип Стакло : Кварц Стакло Цевка, Супер Животот Рејтинг : 12,000 часа. Оваа светилка со LSE Осветлување е целосно компатибилна со следните единици : MWC-7 MWCE-7. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме осигурајте се да користите референтен прирачник за инсталација НА сијалицата MWC-7 при замена на УВ сијалицата за да обезбедите соодветна инсталација.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата