• Со попуст
  • Неодамнешно
Лента за ленти со велосипед BV Eva Road, лента за велосипеди, ленти за велосипедизам - 2 ролни

Лента за ленти со велосипед BV Eva Road, лента за велосипеди, ленти за велосипедизам - 2 ролни

 
DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

? Подобрете го вашиот зафат и безбедност - ленти со ленти за велосипеди за велосипеди BV EVA со дизајн против лизгање за лента за велосипеди, ленти за велосипедизам ? Долготрајната и грипната лента-изработена од ултра лесна EVA пена, лентата за лента со рачка е издржлива и компатибилна со повеќето шипки. ? Инсталирајте лесно и уживајте во квалитетот - BV Handlebar Tape има 3 M лепило за поддршка за лесна примена и висококвалитетен дизајн. ? Педалот со часови без непријатност - лента за зафаќање на пена за ленти за велосипеди го намалува заморот и притисокот, совршен како лента за долги возења. ? Погодно за сите типови велосипеди - лентата за лента со велосипеди за велосипеди обезбедува удобен зафат за рачки за велосипеди и повеќе, вклучително и лента за заштита од лента и лента за велосипеди. ? Подобрете го вашиот зафат и безбедност - ленти со ленти за велосипеди за велосипеди BV EVA со дизајн против лизгање за лента за велосипеди, ленти за велосипедизам. ? Долготрајната и грипната лента-изработена од ултра лесна EVA пена, лентата за лента со рачка е издржлива и компатибилна со повеќето шипки. ? Инсталирајте лесно и уживајте во квалитетот - BV Handlebar Tape има 3 M лепило за поддршка за лесна примена и висококвалитетен дизајн. ? Педалот со часови без непријатност - лента за зафаќање на пена за ленти за велосипеди го намалува заморот и притисокот, совршен како лента за долги возења. ? Погодно за сите типови велосипеди - лентата за лента со велосипеди за велосипеди обезбедува удобен зафат за рачки за велосипеди и повеќе, вклучително и лента за заштита од лента и лента за велосипеди.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата