• Со попуст
  • Неодамнешно
12 компјутери навивачки пом пом, навивачки метални фолија, навивачки пом пом со пластични рачки сини бели навивачки екипи помпоми, расположени додатоци за костуми з

12 компјутери навивачки пом пом, навивачки метални фолија, навивачки пом пом со пластични рачки сини бели навивачки екипи помпоми, расположени

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Доста количина и тимска боја : ќе добиете 12 навивачки пом -пом во бела и сина боја, доволно за употреба од тимови или мали собири, светли бои брзо ќе привлечат внимание и ќе додадат во атмосферата на настанот и забавата Демонстрирајте ја групната енергија : Можете да користите навивачки ПОМ за да ги развеселите и танцувате со навивачи; Светли бои и звукот на танцување можат да ја заразат атмосферата на активноста, така што луѓето се повеќе вклучени во играта за да ја развеселат и запалат атмосферата. Лесен за одржување и траен за употреба : Лента мери приближно. 25 см/ 9,84 инчи, пластичната рачка е приближно. 8 см/ 3,15 инчи, и секој сино -бел пом пом тежи околу 30 грама, лесен за носење, можете да држите долго време без да внесете премногу напор; Навижниот пом е изработен од квалитетна лента за PE и миленичиња, пластична рачка, со убава изработка, стилски и привлечен, тешко за кршење, погоден за повеќето прилики, може да покаже динамичен тим. Аплицирајте за спортски настани и забави : навивачот Пом Помс е убав за кошарка, фудбал, мекобол, бејзбол и други спортски настани, училишни настани, како и за Божиќ, забава, собирање, фази, танчери и толпа. Белешка Пред да купите : Забележете дека бојата ќе избледи во првото чистење, нема да избледи по првиот процес на чистење; Бидејќи вакуумското пакување е усвоено во процесот на транспорт, ве молиме тресете енергично пред употреба за да ги направите додатоците за навивачи целосно меки и повторно да се применат.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата