• Со попуст
  • Неодамнешно
2015 Далас Каубои #43 Игра издадена бела практика Jerseyерси DP18924 - Непотпишана игра во НФЛ користени дресови

2015 Далас Каубои 43 Игра издадена бела практика Jerseyерси DP18924 - Непотпишана игра во НФЛ користени дресови

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Непотпишана игра во НФЛ користени дресови. 2015 година Далас Каубои #43 Игра издадена бела практика Jerseyерси DP18924 Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограмот нема да биде вклучен меморија. Меморијалии на Далас Каубои.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата