• Со попуст
  • Неодамнешно
Bmisegm Women Weared Fall Distry 3D со џебови миди фустан со долги ракави фустани за капење, облекување летен буги фустан

Bmisegm Women Weared Fall Distry 3D со џебови миди фустан со долги ракави фустани за капење, облекување летен буги фустан

 
DEN 1080.00

Количината на стоката
Това е достапна

94% полиестер, 6% спандекс Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не користете крзно од животинско потекло. Затворање на копчињата. Само миење на рацете. Карактеристики : фустан од крај на копчињата, фустан со фустан, џеб фустан, фустан со должина на коленото, 3Д фустан, летен фустан, фустани за прикрива, фустан со копче, фустан за заштита од сонце, фустан со долг ракав, фустан од маица, буги фустан, есен Фустан, фустан од плажа, фустан од фустан, фустан што може да се дише, директен фустан. Материјал : Полиестер, спандекс, спандексните влакна се поделени на полиестерски еластични влакна и полиетерски еластични влакна. Еластичното влакно од полиестер има силна антиоксидација и отпорност на масло; Полиетер еластичното влакно има добра отпорност на детергент. Повод : Погоден за слободно време, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, секој ден. Добро за летно носење. Важна точка : различна облека може да има разлики во големината. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина на сликата на производот и изберете ја големината според мерењето на должината на вашата брада/облека. dresses with sleeves for women casual summer maternity dress maxi photography dress dress for women zipper front prom dresses red flowers maternity dresses for baby shower off the shoulder dress for women with sleeves and pockets dress for women rayon womens dresses just below knee purple maternity dress dress for женски патенти породилен фустан со долги ракави фустани за чипка за жени обичен летен ситен фустан за жени миди пролетен црн породилен фустан за свадба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата