• Со попуст
  • Неодамнешно
Фела за нуркање-подводна LED фенерче за нуркање на нуркање-Flashlight со супер светла XM-L2 LED-Идеална 2000 лумени Scuba Gear за добрите или аматерите

Фела за нуркање-подводна LED фенерче за нуркање на нуркање-Flashlight со супер светла XM-L2 LED-Идеална 2000 лумени Scuba Gear за добрите

 
DEN 399.36

Количината на стоката
Това е достапна

Совршена опрема за нуркање : Не можете да тргнете наопаку со нашиот фенер за полнење Лесен, шок -изобилен, супер моќен и лесен за ракување, нашата подводна фенерче ќе биде идеален придружник за вашите авантури. Направено до последно : Нашата нуркачка светлина е изработена од највисоко одделение материјали врзани да го поминат тестот на времето. Користејќи 6061 алуминиумска легура и засилен стаклен леќа, нашата светлина за нуркање ќе ви помогне во патувања, пешачење, риболов или истражување на активности. Моќен светлосен зрак : Еден од најдобрите делови за нашата фенерче за нуркање на нуркање е тоа што брзо ќе ја запали дури и најтемната патека заради неговата перформанси XM-L2 LED. LED LUMENS LUMENS е совршен за набудување на предмети оддалечени 100 метри. Лесен и компактен : Бидејќи ние ја цениме практичната и разноврсна опрема, ја дизајниравме оваа нуркачка фенерче со лесни материјали што ќе го олеснат складирање или ракување. Батеријата што може да се надополнува сигурно ќе ви го олесни животот и ќе го направи овој додаток за нуркање за нуркање. Нашето ветување : Кога купувате од нас, можете да бидете сигурни дека ќе бидеме таму за вас на секој чекор од патот. Ние сме посветени на испорака на производ што ги надминува вашите очекувања и е што е можно поблиску до совршено. Ние веруваме во правење на работите како што треба - така ако има некој проблем, ќе сториме се што можеме за да ги поправиме. Совршена опрема за нуркање : Не можете да тргнете наопаку со нашиот фенер за полнење. Лесен, шок -изобилен, супер моќен и лесен за ракување, нашата подводна фенерче ќе биде идеален придружник за вашите авантури. Направено до последно : Нашата нуркачка светлина е изработена од највисоко одделение материјали врзани да го поминат тестот на времето. Користејќи 6061 алуминиумска легура и засилен стаклен леќа, нашата светлина за нуркање ќе ви помогне во патувања, пешачење, риболов или истражување на активности.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата