• Со попуст
  • Неодамнешно
Автограм Дони Џонс Филаделфија Орли Мини Шлем-Коа-Автограм Нфл Мини Шлемови

Автограм Дони Џонс Филаделфија Орли Мини Шлем-Коа-Автограм Нфл Мини Шлемови

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Мини Шлемови мак. Автограм Дони Џонс Филаделфија Орли Мини Шлем-КОА. Потпишан во шарпи и вклучува Сертификат За Автентичност од МПП,ДОО. Ако производот е непотпишан или не се користи за игра, холограмот нема да биде вклучен дони Џонс сувенири. Филаделфија орли сувенири.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата