• Со попуст
  • Неодамнешно
1969 Топс ВИЛИ мејс САН Франциско ГИГАНТИ ЕКС / ПЛАНИНАТА Гиганти

1969 Топс ВИЛИ мејс САН Франциско ГИГАНТИ ЕКС / ПЛАНИНАТА Гиганти

 
DEN 848.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја примате Задолжително за секој обожавател на Вили мејс!. Одлично за секој колекционер на Џинови во Сан Франциско. Ние сме # 1 продавач на гроздобер картички преку интернет, Картичките На Дин имаат над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Еден Превозот Задолжен-Без разлика колку картички-и повеќето нарачки брод истиот ден!. 1969 Топс ВИЛИ мејс Сан Франциско Гиганти (Бејзбол Налепница) ЕКС/ПЛАНИНАТА Гиганти. Картичките на дин беа основани во 2001 година Од Дин Хенли, колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и неспортски картички. Нашиот инвентар порасна на повеќе од милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и 5000 квадратни метри. канцелариски простор во Синсинати, Охајо за да ви понудиме брза и лична услуга. Дин има напишано и две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што сте го направиле. Ние го гарантираме тоа!СН : Б69И 00 1036.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата