• Со попуст
  • Неодамнешно
Божиќни Чорапи За Жени Чорапи За Печатење Чорапи Подароци Памучни Долги Смешни Чорапи За Жени Забавни Чорапи За Жени

Божиќни Чорапи За Жени Чорапи За Печатење Чорапи Подароци Памучни Долги Смешни Чорапи За Жени Забавни Чорапи За Жени

 
DEN 73.44

Количината на стоката
Това е достапна

100% памук Навивам затворање. Машинско Перење. Удобен, Лесен, Трендовски И Уникатен Дизајн, Фитил, Вентилација , Мирис И Издржлив. Појавување На Која Било Облека На Вашиот Работен Ден Или Специјални Настани. АПЛИКАЦИЈА Мешавина Од Различни Шарени Отпечатоци Ги Прави Овие Слатки Чорапи Кул и Забавни, Тоа е Одличен Избор За Подароци За Членовите на Семејството и Пријателите и. Различните Бои Можат Да Ги Задоволат Барањата За Различни Прилики. МЕКА И НЕЖНА ГРИЖА Нашите Слатки Чорапи На Екипажот Се Направени од памук. Можете Да Ја Почувствувате Меката И Нежна Грижа Во Моментот Кога Ќе Ги Облечете. Бидејќи Се Растегливи И Исфрлаат Пот, Нашите Женски Секојдневни Чорапи Ќе Ви Донесат Целодневна Удобност На Нозете. Огромна Разновидност На Класични, Стилски Фанки Забавни Бои. Овие Чорапи Се Многу Меки,дишат и Удобни, Можете Да Ги Носите Во сите Сезони. Бојата Нема Да Исчезне По Миењето На Машината, Издржлива И Еластична. Божиќни Чорапи За Жени Чорапи За Печатење Чорапи Подароци Памучни Долги Смешни Чорапи За Жени Забавни Чорапи За Жениквантитет : 1 Пара Материјал : Големина На Памук : 37-44 јарди една големина одговара на повеќето Пакети вклучуваат : 1 Пара Чорапи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата