• Со попуст
  • Неодамнешно
Алкидес Ескобар Канзас Сити Ројалс Игра Користи Ракавица 2015 Светската Серија Натпревар ЛОА - МЛБ Игра Користи Ракавици

Алкидес Ескобар Канзас Сити Ројалс Игра Користи Ракавица 2015 Светската Серија Натпревар ЛОА - МЛБ Игра Користи Ракавици

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Млб Игра Користи Ракавици. Алкидес Ескобар Канзас Сити Ројалс Игра Користи Ракавица" 2015 Светската Серија " Натпревар ЛОА ако производот е непотпишан или не се користи за игра, холограмот нема да биде вклучен во сувенирите На Алкидес Ескобар. Канзас Сити Кралското Семејство сувенири.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата