• Со попуст
  • Неодамнешно
Рик Фокс потпишан игра користена 2001 сезонска пар на Најк патики Фокс ЛОА - Автограмирани патики во НБА

Рик Фокс потпишан игра користена 2001 сезонска пар на Најк патики Фокс ЛОА - Автограмирани патики во НБА

 
DEN 598.40

Количината на стоката
Това е достапна

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Автограмирани патики во НБА. Рик Фокс потпишана игра користена 2001 сезонска пар на Најк патики Фокс ЛОА Ако производот е непотпишан или не е користен во игра, нема да биде вклучен холограм Рик Фокс. Лос Анџелес Лејкерс меморија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата