• Со попуст
  • Неодамнешно
2015 Topps WWE се бори на патот до Реслманија #106 AJ Lee & Paige

2015 Topps WWE се бори на патот до Реслманија 106 AJ Lee & Paige

 
DEN 31.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е совршено купување за секој обожавател на умирање или обичен колекционер, нарачајте сега пред да го снема Гаранција за автентичност - Ова е оригинална и официјално лиценцирана трговска картичка. Гаранција за состојба - Сите трговски картички се од состојба на NRMT до нане или подобро. Прави одличен додаток за колекцијата за колекционерски картички за тргување - се испорачуваат целосно заштитени. Ова е совршено купување за секој обожавател на умирање или обичен колекционер, нарачајте сега пред да го снема. Гаранција за автентичност - Ова е оригинална и официјално лиценцирана трговска картичка. Гаранција за состојба - Сите трговски картички се од состојба на NRMT до нане или подобро. Прави одличен додаток за колекцијата за колекционерски картички за тргување - се испорачуваат целосно заштитени. 2015 Topps WWE се бори на патот кон Реслманија #106 АJ Ли Анмп; Пејџ.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата