• Со попуст
  • Неодамнешно
Јунге Половината Пакет Торба за Мажи&засилувач; Жените-Фани Пакет за Тренингот Патување Трчање.

Јунге Половината Пакет Торба за Мажи&засилувач; Жените-Фани Пакет за Тренингот Патување Трчање.

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Појас За Торба за половината : Издржлив појас за половината одговара на половината од 23 до 53 инчи Големина : 12,2 Л х 5,12 Ч х 2,76 В (инчи). Со 3 џебови со патент, со двата џебови напред (главниот оддел Со Патент и малиот преден џеб) и рамниот џеб одзади. Затворање на патент. Соодветни Корисници : Унисекс. Многу Начини За Носење.- Како Торба За Половината : Носете ја пред половината или грбот на колкот - Како Пакет Фани Со Вкрстено Тело : Наклон преку градите - Како Пакет Фани Со Прашка : Штотуку Обесени на рамото.Повеќе бои : можете да изберете ви се допаѓа боја. Се користи во различни прилики, како што се разни активности како Што се Џогирање, Пешачење, Возење Велосипед, Пешачење, Празници, Фестивали и многу повеќе.Висококвалитетни материјали : овој пакет фани е изработен од водоотпорна најлонска полиестерска ткаенина, ќе ги одржува вашите работи суви (не целосно водоотпорни, не земајте ги во вода).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата