• Со попуст
  • Неодамнешно
Koopow Возрасни лизгачки лизгачки шорцеви мажи лизгачки шорцеви лизгачки влошки со џеб за чаша за бејзбол, фудбал, лакроза, хокеј

Koopow Возрасни лизгачки лизгачки шорцеви мажи лизгачки шорцеви лизгачки влошки со џеб за чаша за бејзбол, фудбал, лакроза, хокеј

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Материјали за дишење - 82% полиестер + 18% спандекс Слики за лизгање на лизгачки шорцеви се изработени од лесни дише и удобни материјали, кои можат брзо да ја намалат влагата, да ослободат пот и да ве одржат ладно и суво. Вграден џеб за чаши-Овие лизгачки шорцеви имаат вграден џеб за чаши што ќе одговара на атлетска чаша. Заштита со удобни-четиринасочни ткаенини за истегнување со вклопување со висока компресија обезбедуваат голема флексибилност и никогаш нема да го ограничат вашето движење. Останете ладни и удобни под притисок со лизгачките шорцеви на Koopow. Широка еластична лента за половината - Висока еластична широка лента за половината ги држи шорцевите за атлетска поддршка. Покрај тоа што носите како заштитни шорцеви, можете да носите и како нормални шорцеви за компресија. Интегрирани влошки - Оваа лизгачка кратка е дизајнирана со интегрирани влошки за да обезбеди ниво на заштита од модринка при лизгање. Материјали за дишење - 82% полиестер + 18% спандекс. Слики за лизгање на лизгачки шорцеви се изработени од лесни дише и удобни материјали, кои можат брзо да ја намалат влагата, да ослободат пот и да ве одржат ладно и суво. Вграден џеб за чаши-Овие лизгачки шорцеви имаат вграден џеб за чаши што ќе одговара на атлетска чаша. Заштита со удобни-четиринасочни ткаенини за истегнување со вклопување со висока компресија обезбедуваат голема флексибилност и никогаш нема да го ограничат вашето движење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата