• Со попуст
  • Неодамнешно
Bopean 2PCS Soccer Shin Shin Pads for Kids Morde Adult, Cole Relave Compression со подлога за подлога за саќе за фудбалски бејзбол таеквондо боксот MTB заштитна опрема

Bopean 2PCS Soccer Shin Shin Pads for Kids Morde Adult, Cole Relave Compression со подлога за подлога за саќе за фудбалски бејзбол

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајн на високи перформанси : Задебелни влошки за несреќи на Ева саќе, создаваат во согласност со вашиот сјај, обезбедувајќи крајна флексибилност и заштита Ги одржува мускулите топли и намалено размав или иритација на кожата, компресирајте ги мускулите на телето кога се движеле, спречуваат повреди на мускулите и корисно е да се координира капацитетот на мускулите и да се заштити кожата. Дизајнирано анти-лизгање : Не-лизгање внатрешна силиконска лента Вградена еластична лента за лизгање, спречете го ракавот на телето да биде лабава и да падне кога се движеше. Еластична ткаенина со висок квалитет : Висококвалитетната ткаенина обезбедува дишење, еластичност и долговечност. Трајната ткаенина полесно ве одржува суво и удобно, ткаенина за влага што останува топло во ладни температури и поладно кога температурата се зголемува ,. Погодно за : Повеќето од сите активности за интензивна активност на нозете мора да имаат избор, фудбал, фудбал, маратон, одење, пешачење, џогирање, трчање, возење велосипед, фудбал, рагби, тенис, кошарка, триатлон, тегови, теретана за фитнес тренинг. Избор на повеќекратна големина : Обезбедете посоодветни ракави на подот и со различни големини. Ве молиме, следете го нашиот водич за големина за изберете ја вашата големина според телето. Вклучен пакет - 2 компјутери. Дизајн на високи перформанси : Задебелни влошки за несреќи на Ева саќе, создаваат во согласност со вашиот сјај, обезбедувајќи крајна флексибилност и заштита. Ги одржува мускулите топли и намалено размав или иритација на кожата, компресирајте ги мускулите на телето кога се движеле, спречуваат повреди на мускулите и корисно е да се координира капацитетот на мускулите и да се заштити кожата. Дизајнирано анти-лизгање : Не-лизгање внатрешна силиконска лента Вградена еластична лента за лизгање, спречете го ракавот на телето да биде лабава и да падне кога се движеше.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата