• Со попуст
  • Неодамнешно
1984 Флеер 63 Ламар Хојт во близина на нане или подобро

1984 Флеер 63 Ламар Хојт во близина на нане или подобро

 
DEN 630.40

Количината на стоката
Това е достапна

Една единствена спортска картичка Единствени картички доаѓаат со мек пластичен ракав и тврда пластична топка. Во близина на нане или подобро. Една единствена спортска картичка. Единствени картички доаѓаат со мек пластичен ракав и тврда пластична топка. Во близина на нане или подобро. Стандардна големина единечна картичка безбедно испорачана во мек ракав, топовид и меур плик.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата