• Со попуст
  • Неодамнешно
4Д Маскара За Трепки Од Свилени Влакна Природни Водоотпорни Дамки Доказ За Продолжување На Маскарата И Густа Долготрајна Формула Без Згрутчување Детска Маскара За

4Д Маскара За Трепки Од Свилени Влакна Природни Водоотпорни Дамки Доказ За Продолжување На Маскарата И Густа Долготрајна Формула Без Згрутчување

 
DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

●Веднаш Дебели И Долги Трепки ● 4д Маскара за Трепки ОД Свилени Влакна, Силна Црна Боја, Брзо Формирање Филм, Може Веднаш Да Создаде Густи и Долги Трепки, Да Ги Зголеми Очите и Да Ги Направи Вашите Очи Пошармантни и Завиткани ●Природна и Трајна Цел Ден, Доказната Маскара По Нанесувањето Е Како Природни Трепки, Многу Природна и Може Да Трае Цел Ден, Многу Долготрајна, Дури и ако Сте Зафатени Со Излегување, Не Мора да се Грижите дали ќе Ве Излупат. Лесен Е За Употреба, А Мал е. Исто Така Е Погодно За Носење. Q & - & Non-cakiking Функцијата Ви Овозможува да Не Влијаете На Шминката на Трепките кога Врне Или Плива. Нема Да Се Размачка Или Агломерира Кога Е Изложен На Вода И Ќе Ја Задржи Почетната Состојба На Виткање. Тоа Е Добар Избор За Девојки Кои Сакаат Забава Со Вода. ①Благи и неалергенски влакна од Свилена Маскара Направени од Природни Благи Состојки, Тоа е Многу Погодно и , Погодно за Ваша Секојдневна Употреба и не Е Лесно Да Бидете Алергични, Да Ги Користите И Пријателски Расположени за Чувствителните Очи и Носители. ●Совршен Подарок●Прекрасно Дизајнирана, Најдобрата Маскара За Вашите Трепки. Подарок За Секоја Девојка, Жена Или Мајка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата