• Со попуст
  • Неодамнешно
Assassin's Creed воена кука јамка тактика морал извезена лепенка

Assassin's Creed воена кука јамка тактика морал извезена лепенка

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

73*6см извезена лепенка за морал. Додатоци за воена облека. Оваа квалитетна лепенка е навистина одлична за воениот комплет и облека и јакна, капа, ранец, итн. 100% врвен квалитет детален вез.3*6см извезена лепенка за морал. Додатоци за воена облека. Оваа квалитетна лепенка е навистина одлична за воениот комплет и облека и јакна, капа, ранец, итн. 100% врвен квалитет детален вез.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата