• Со попуст
  • Неодамнешно
Spangle Paillette Sequins Ролна Spangle Рамен, Низа Трим Diy Проекти, Sequin Низа Лента Ролна За Занаети, Украси, Костим Додатоци

Spangle Paillette Sequins Ролна Spangle Рамен, Низа Трим Diy Проекти, Sequin Низа Лента Ролна За Занаети, Украси, Костим Додатоци

 
DEN 142.08

Количината на стоката
Това е достапна

Spangle Paillette Sequins Ролна Материјал : ПВЦ;Големина : 6 ММ 100 Двор Рамен Спангл Светки Боја : Сливер. Рамни Светки Низа Лента Ролна За Занаети : оваа лента покриена со светки е совршен, светкав акцент за широк спектар на проекти. Шиење Трим Лента Светки : Користете за палета ткаенина намали на ништо од пакување и одмор украси за вез и костими. Совршен за сите ваши проекти за шиење, додадете малку блинг на лакови и штипки за коса, чевли, костими, чанти, домашен декор. Користете и за сите ваши занаети и правење картички. Големина : околу 6мм широк; околу 100 јарди;.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата