• Со попуст
  • Неодамнешно
5 парчиња чипка на чипка, лисја на образец со ригини Апликација за лепило на невестински појас свадба лепенка DIY облека за облекување додатоци за декорација на фуст?

5 парчиња чипка на чипка, лисја на образец со ригини Апликација за лепило на невестински појас свадба лепенка DIY облека за

 
DEN 188.64

Количината на стоката
Това е достапна

Забава на DIY - Оваа налепница за крпа може да ја ослободи вашата креативност и да ја направи вашата обична облека убава и уникатна Може да направите дури и убава цветна крпа, или да ги украсите wallsидовите во вашиот дом, итн. Добра адхезија - слој на Транспарентно топло лепило е ламинирано под лентата за вежба, што не е директно применливо. Треба да се загрее, тој е леплив по влегувањето, или може да се залепи или рачно да се зашие. Убава и корисна - можете да ги користите овие прекрасни закрпи за да ги покриете скршените дупки или да украсите облека и специјалните обрасци ги прават попривлечни. Широка апликација - Погодна за додатоци за облека, багаж, ремени, чевли и капи, мобилни школки за p H, автомобили, мебел за домаќинства, декоративни налепници со високи производи. Гаранција за квалитет - Ние снабдуваме гаранција од 1 година, 30 дена мојот грб, поддршка од е-пошта од 7х24 часа. Ако имате проблем, не двоумете се да не контактирате, ќе се потрудиме да го решиме за вас. Забава на DIY - Оваа налепница за крпа може да ја ослободи вашата креативност и да ја направи вашата обична облека убава и уникатна. Може да направите дури и убава цветна крпа, или да ги украсите wallsидовите во вашиот дом, итн. Добра адхезија - слој на Транспарентно топло лепило е ламинирано под лентата за вежба, што не е директно применливо.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата