• Со попуст
  • Неодамнешно
Божиќни украси за мебел Е & Д - Божиќни декорации на отворено оревци на оревци - 6 -тина големина на живот, Божиќни оревници за војници за wallидни камин пред тремот гара

Божиќни украси за мебел Е & Д - Божиќни декорации на отворено оревци на оревци - 6 -тина големина на живот, Божиќни оревници за војници

 
DEN 1056.00

Количината на стоката
Това е достапна

【Стилски Божиќни украси】 2 парчиња Божиќни транспаренти Овие Божиќни украси на оревчерот имаат уникатен дизајн на шема и светли бои, може да додаде пријатна фестивалска атмосфера за вашиот дом. Можете да ја обесувате оваа Божиќна оревница на огништето, wallидот на дневната соба, влезната врата, балконот, продавницата и другите распоред на сцената. 【Донесете среќа во вашиот дом】 Војникот на оревици е класичен Божиќен елемент и е симбол на „Гардијан“. Закачете го нашиот транспарент на војникот на ореви на вратата од гаражата или предниот трем за да донесете среќа на вашето семејство и да ги заштити во новата година. 【Големина на животот и хуманизиран дизајн】 Големината е 11,8 x 70,8inch / 30 x 180см. Знак за оревчести за оревчести со големина на живот со големина на живот, може совршено да одговара и да го украсува вашиот дом. Доаѓа со шипка, жица и 4 беспрекорни нокти, лесно да се обесат без никаква штета на вашиот wallид. 【Исклучителна занаетчија】 Овој Божиќен транспарент е изработен од 600 D ткаенина во Оксфорд, која е цврста и може да се користи долго време. Нашиот банер на оревокршач е различен од другите брендови. Не е лесно да се избледи или да се скрши, водоотпорен и анти-брчки, така што може да се задржи добро дури и во лошо време. 【Најдобар Божиќен подарок и добра услуга по продажбата】 Ако барате уникатна и смешна Божиќна декорација за Божиќ, ве молиме однесете го дома и изненадете ги семејството и пријателите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата