• Со попуст
  • Неодамнешно
Mandiq 4 Пакет Самовила Светла Батерија Управувана, Стринг Светла 10ft 30 Led Диоди, Трепка И Постојана Светлина На Владата, Сребрена Жица Мини Светла За Фестивал, Божиќ Дек

Mandiq 4 Пакет Самовила Светла Батерија Управувана, Стринг Светла 10ft 30 Led Диоди, Трепка И Постојана Светлина На Владата, Сребрена Жица

 
DEN 127.84

Количината на стоката
Това е достапна

4 пакет самовила светла : 4 пакет 30 Led Диоди 10ft е направен од флексибилни сребрена жица, 4 инчен растојание помеѓу led стринг светла На производот му требаат двеa батерии (батериите не се вклучени), во дизајнот, го оптимизиравме траењето на батеријата и траевме подолго. Повеќебојни 2-режим : led светлата за самовили се дизајнирани со 4 Диоди со различна боја и можат да трепкаат или да продолжат, можете да го изберете вашиот омилен режим преку копчето кутија за батерии. Водоотпорна флексибилна сребрена жица : сребрената жица што ја користи лед самовилата е водоотпорна и може да се користи во затворени простории и на отворено (батеријата не е водоотпорна). Флексибилната светлосна низа што може да се свитка ви овозможува лесно да направите каква било форма, вклучително и декорација. Безбедност и примена : декоративна светлина предводена од сребрена жица, мала моќност, може да се допре, речиси и да нема топлина кога се користи, може да го украси вашиот внатрешен мебел, градина, отворено, спална соба. Во фестивалот предводена самовила светилка, Исто така, може да ја зголеми вашата празнична атмосфера, Вклучувајќи забави, свадби, вечери на отворено, итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата