• Со попуст
  • Неодамнешно
Плуг &засилувач; Огниште Батерија Управувана LED Осветлена Вештачка Пип Бери Празник Венец, 72 Во Долги, Бели Бобинки Со Топли Бели Светла

Плуг &засилувач; Огниште Батерија Управувана LED Осветлена Вештачка Пип Бери Празник Венец, 72 Во Долги, Бели Бобинки Со Топли

 
DEN 960.00

Количината на стоката
Това е достапна

ЛЕСЕН кабел без БАТЕРИИ, така што можете да го користите насекаде; нема потреба од електрична енергија, приклучоци или продолжни кабли; зема 3a батерии ОСВЕТЛЕНА ВЕНЕЦ - 32 топло-бели, мини Лер додаваат суптилен сјај долж должината НА декоративната венец флексибилни нема потреба од електрична енергија, приклучоци или продолжни кабли; зема 3a батерии. ЛЕСЕН кабел без БАТЕРИИ, така што можете да го користите насекаде; нема потреба од електрична енергија, приклучоци или продолжни кабли; зема 3a батерии. ОСВЕТЛЕНА ВЕНЕЦ - 32 топло-бели, мини Лер додаваат суптилен сјај долж должината НА декоративната венец флексибилни нема потреба од електрична енергија, приклучоци или продолжни кабли; зема 3a батерии.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата