• Со попуст
  • Неодамнешно
висесани Подлога За Новогодишна Елка Апстрактно Пијано Клучен Држач За Дрво Подлога Заштитник На Подот Абсорбента Подлога За Држач За Дрвја За Сезонски Денот На Б?

висесани Подлога За Новогодишна Елка Апстрактно Пијано Клучен Држач За Дрво Подлога Заштитник На Подот Абсорбента Подлога За Држач За

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спална соба, градина, бар, хотел, супермаркет, канцеларија или на друго место 28, 3х28, 3 инчи целосна голема големина е најдобра за Новогодишни елки од 5 стапки до 7 стапки и Можете Да ставите Божиќни подароци на душеците на дрвјата. ✿Повод : Божиќ, Ноќта На Вештерките, Божиќен Косплеј, Продажба, Промоции, Годишни Церемонии, Настани Во Заедницата, Сценски Настапи, Забави За Летни Одмори, Роденден, Затворен, Отворен, Дом, Канцеларија Итн. ?Премиум Материјал : Изработен од полиестер, супер мек сунѓер и водоотпорна ткаенина од алуминиумска фолија што може да го одржува вашиот под сув и чист по наводнување.Отпорен на временски услови и издржливост без кршење.Лесен за преклопување и складирање за повеќекратна употреба. ●Заштитете Го Вашиот Дом и Канцеларија : Ги Штити дрвените подови и теписите од гребнатини, кочење и истурени дамки од вода од дрво и за вештачки и за вистински Новогодишни елки. Овој тепих е добро направен и лесно се вклопува околу основата на дрвото. ?Совршени Орнаменти : За Возрасни/Деца/Миленичиња Корист, во зима, елка здолниште е топло и меко. Тоа не е само совршен Божиќен украс во постудените месеци, туку и сезонски додаток за вашето растение или врата. Подлогата За Штандови За Новогодишна Елка е дизајнирана да ги заштити подовите од тврдо дрво и теписите од истурената вода на држачот на дрвото и дамките што произлегуваат и гребнатинките на подот од тврдо дрво поврзани со отсекување на дрвото. Атрактивните, Реверзибилни, Персонализирани душеци може да се користат со вистински или вештачки дрвја и може да се користат како традиционално здолниште од дрво - што го прави високо функционален и празничен додаток на секој празничен декор.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата