• Со попуст
  • Неодамнешно
Зимски Бандаж Од светилки За Украсување-Долг 18 Инчи, Божиќна Врата Со Месинг Ѕвона, Вистински Минијатурни Борови Коски &засилувач; Зелена Кадифена Лента, Празнично

Зимски Бандаж Од светилки За Украсување-Долг 18 Инчи, Божиќна Врата Со Месинг Ѕвона, Вистински Минијатурни Борови Коски &засилувач;

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

СОВРШЕН ЗИМСКИ ЗАМАВ - со допир на вештачки снег, овој прекрасен украсен бандаж го слави духот на зимата Совршен За божиќен ѕид декор! Димензии : 18 "х 11 " х 3". БОЖИЌЕН ДЕКОР - овој вештачки цвет е полн со традиционални зимски бои, ѕвона, борови и вештачки снег. Зелената кадифена лента го прави прекрасен додаток на секој ѕид, камен или врата. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-крајот на гранката за замавнување на влезната врата се формира во практична јамка, со вклучена соодветна лента. Со овој ботанички лесен за закачување, можете да додадете прскање празнично расположение во секоја просторија. КОРИСТЕТЕ го НАСЕКАДЕ - Закачете го ова зимско замавнување на вратата на крајот од банистер, камин, облекување на прозорецот со круна или рамка на вратата или поставете го стратешки околу секоја просторија за да ги надополните другите зимски елементи. ГАРАНЦИЈА-Ламплуст стои зад нашите производи и им обезбедува на нашите клиенти висококвалитетни производи без ризик. Зимскиот Бандаж Од Чемпрес има гаранција од 90 Дена. СОВРШЕН ЗИМСКИ ЗАМАВ - со допир на вештачки снег, овој прекрасен украсен бандаж го слави духот на зимата. Совршен За божиќен ѕид декор! Димензии : 18 "х 11 " х 3". БОЖИЌЕН ДЕКОР - овој вештачки цвет е полн со традиционални зимски бои, ѕвона, борови и вештачки снег. Зелената кадифена лента го прави прекрасен додаток на секој ѕид, камен или врата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата