• Со попуст
  • Неодамнешно
Хомојојо 2 парчиња Мини Новогодишна Елка Орнаменти Рождество Рождество Декор Десктоп Декор Божиќна Сисална Елка Претходно Осветлена Божиќна Елка Украсена Нового?

Хомојојо 2 парчиња Мини Новогодишна Елка Орнаменти Рождество Рождество Декор Десктоп Декор Божиќна Сисална Елка Претходно Осветлена Божиќна Елка

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

БОЖИЌНА МАСА ДРВО ДЕКОР малку белешки за благодарност за да се заблагодарите за пријател или сакана личност Опциите се бесконечни!. МИНИ ЕЛКА Вашите пријатели ќе бидат многу среќни да го добијат овој украс За Новогодишна елка За Божиќ. ЛАЖНА ЕЛКА Лесен за преносливо движење, може да биде совршен божиќен подарок за семејните пријатели,. БОЖИЌНИ УКРАСИ за МАСА користи централно парче маса, на прагови на прозорци, камини, камин и клупи. Донесете празнична атмосфера на работното место или на вашата продавница. МИНИ БОЖИЌНО СНЕЖНО ДРВО Прекрасниот мини дизајн на Новогодишна елка ја обезбедува неговата популарност и практичност. БОЖИЌНА МАСА ДРВО ДЕКОР малку белешки за благодарност за да се заблагодарите за пријател или сакана личност. Опциите се бесконечни!. МИНИ ЕЛКА Вашите пријатели ќе бидат многу среќни да го добијат овој украс За Новогодишна елка За Божиќ. ЛАЖНА ЕЛКА Лесен за преносливо движење, може да биде совршен божиќен подарок за семејните пријатели,. БОЖИЌНИ УКРАСИ за МАСА користи централно парче маса, на прагови на прозорци, камини, камин и клупи. Донесете празнична атмосфера на работното место или на вашата продавница. МИНИ БОЖИЌНО СНЕЖНО ДРВО Прекрасниот мини дизајн на Новогодишна елка ја обезбедува неговата популарност и практичност. Пакетот Вклучува 2 х Украси Карактеристики-Боја : како што е прикажано мини елка. - Големина : 22 х 11 х 11 см/8,65 х 4,32 х 4,32 инчен мини дрво. - Материјал : Пвц, Крпа Минијатурни Борови Дрвја. - Божиќни украси, Можете да креирате Божиќни сцени за да го зголемите празничното расположение вештачко елка. - Одлично украсување погодно за поставување дома, канцеларија, кафуле, ресторан, хотел и повеќе елка за трпеза. - Тоа е совршен подарок за семејството, децата и пријателите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата